Twój Świat piłki nożnej na 100% - Treningi

Ja proponuję ci to(jak nie masz ukończonych 12 lat to NA PEWNO nie uda ci się tego wykonać): SOBOTA/NIEDZIELA 7.00 Pobudka 7.15 Śniadanie 8.00 Trening strzelecki: 1.Rozgrzewka- z 2 kółka naokoło boiska a potem rozciąganie. 2.Trening strzelecki- rzuty karne, rzuty wolne, akcje „sam na sam” z bramkarzem itp. 9.30 Gierka w „Gwiazdki”- 2-4 osoby kopią w np. ścianę, osoby kopią po kolei w ścianę i piłkę można dotknąć tylko 3 razy (można grać też na albo 2 dotknięcia), jak osoba przekroczy liczbę dotknięć piłki lub nie trafi w ścianę to dostaje gwiazdkę. Jak gracz ma 5 gwiazdek to odpada i gra toczy się dalej aż zostanie tylko jedna osoba. 10.00 Mecz 11.00 Gierka w „Akcje”- bramkarz stoi na bramce a zawodnicy strzelają. Jak piłka wyjdzie na rzut rożny to osoba która ostatnia dotknęła piłkę idzie na bramkę. Przed rozpoczęciem gierki należy uzgodnić z innymi co „ratuje” przed pójściem na bramkę(Słupek, strzał z główki, poprzeczka itp.) I bramkarz nie może zachować się chamsko, czyli jak piłka leci sobie powoli leci to on nie może sobie czekać 11.30 Mecz 13.00 Obiad 14.45 Trening techniczny: 1.Rozgrzewka- z 2 kółka naokoło boiska a potem rozciąganie. 2.Trening techniczny- podania z daleka, wysokie podania itp. 15.15 Trening ogólny: 1.Trening strzelecki (około 20 minut) 2.Trening techniczny (około 20 minut) 3.Trening szybkościowy i wytrzymałościowy(około 15 minut) 4.Trening bramkarski lub dla napastnika (20 minut) 16.30 Mecz 17.30 Przerwa 19.00 Trening szybkościowy i wytrzymałościowy lub mecz Od poniedziałku do piątku możesz zastosować ten sam plan tylko że drobne zmiany: 14.00 Obiad 14.45 Trening techniczny: 1.Rozgrzewka- z 2 kółka naokoło boiska a potem rozciąganie. 2.Trening techniczny- podania z daleka, wysokie podania itp. 15.15 Trening ogólny: 1.Trening strzelecki (około 20 minut) 2.Trening techniczny (około 20 minut) 3.Trening szybkościowy i wytrzymałościowy(około 15 minut) 4.Trening bramkarski lub dla napastnika (20 minut) 16.30 Mecz 18.00 Przerwa 19.00 Trening szybkościowy i wytrzymałościowy lub mecz Powodzenia, jak ten plan ci zrobi dobrze to mnie powiadom to pójdę na kursy na trenera xD